Služby

 Náš klub Vám nabízí své služby v prostorách Penzionu Laguna, kde je bar s bohatou nabídkou alkoholických i nealkoholických nápojů.

O příjemné posezení se Vám postará obsluha za barem, ale také společnice, které Vám zpříjemní večer svou společností, striptýzem nejen u tyče či lesbi show a na pokoji Vás naše společnice potěší erotickou masaží, autoerotikou či hrátkami nejen ve dvou :)

Vy jste pro nás prioritou, proto je veškerá naše snaha a pozornost zaměřena právě na Vás. Doufáme, že budete s nabídkou našich služeb spokojeni, jakékoli připomínky samozřejmě uvítáme.

 

Nabízíme pro Vás také po dohodě s dívkami:

eskort servis 

strip show 

lesbi show

 

 

Narozeninové večírky, party

Pořádáte oslavu nerozenin či firemní večítek? Náš klub je tím pravým místem, kde uspořádat netradiční společenskou akci. S realizací večírku Vám ochotně pomůžeme! Na přání zajistíme jakékoli občerstvení podle Vašeho přání, nebo třeba speciální míchané drinky...

Po domluvě můžeme zajistit i obsluhu nahoře bez :)

 

Rezervace

Využijte soukromých večírků u Vás nebo u nás a rezervujte si společnost našich dívek. Pokud tedy plánujete posezení s přáteli u oblíbeného drinku, doporučujeme využít možnosti rezervace, která Vám toto volné místo zaručí a budete mít jistotu večera stráveného se skvělou zábavou! Po dohodě je možné zajistit uzavřenou společnost a zajistit Vám tak 100% soukromí.

 

Otevírací doba:

Pondělí     22.00-06.00 hod.

Úterý       22.00-06.00 hod.

Středa     22.00-06.00 hod.

Čtvrtek    22.00-06.00 hod.

Pátek       22.00-06.00 hod.

Sobota     22.00-06.00 hod.

Neděle      22.00-06.00 hod.